| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa albirea dintilor la dentist?

9 răspunsuri:
| andreig a răspuns:

Moni stie.

| Marry:X a răspuns:

Buna. tati e stomatolog si te pot ajuta... costa 30 de lei pe dinte efect 6 luni...mai bine iti cumperi din domo o periuta la 150 de lei si o sa ti albesti sg acasa.succes

| LaR1sA a răspuns:

M'am interesat eu si e in jur de 10 lei un dinte big grin

si...iti albeste intervalul de dinti dintre canini si sus si jos, daca vrei mai mult bine dar nu e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Întreabă pe tundenana, este medic stomatolog și îți poate oferii mai multe detalii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine..chiar sunt o fata cu numele de monibig grin...costa cam 400 RON

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| DeDe_8338 a răspuns:

200 de euro :d
mi i-am albit eu si stiu:d

| maryposa a răspuns:

In jur de 3 mil... dar depinde si de cabinetul stomatologic...de zona

| doareu_1866 a răspuns:

Hmm.pai eu am fost la stomatolog si mi-a zis :daca iti albesti dintii pe parcurs ei pot deveni foarte sensibili .asa ca am incercat alt mod :) Listerine whitening se numeste .se aplica pe dinti, topindu'se. timp de 2 saptamana .si dupa cateva zile rezultatele sunt pe masura :) produsul costa 29 $! http://www.medshopexpress.com/067417.html. sper ca ti'am putut fii de folos! pa pa