| Mihaita15 a întrebat:

Am fost admis la o facultate dar la o specializare pe care nu as vrea sa o urmez la taxa.As putea sa ma inscriu din nou la sesiunea din septembrie la aceeasi facultate dar la alta specializare, au fost medii destul de mari sau la o alta facultate?

1 răspuns:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Daca vrei sa intri la buget din pacate in septembrie nu mai sunt sanse pentru ca locurile la buget sunt primele care se ocupa si vei intra tot la taxa. Daca vrei sa ramai la taxa si sa schimbi doar specializarea poti vorbi cu comisia sau pus si simplu iti retragi dosarul si te inscrii in toamna.