| IoanaIonuca a întrebat:

Am fost azi noapte la un majorat. Dansam cu un prieten bun, apoi el m-a luat in brate iar un coleg (de care-mi place sau mi-a placut laughing ) s-a uitat asa ciudat la mine. Si cand am venit acasa (am venit cu trenul, nu a fost in oras) se tot uita la mine dar nu schita niciun gest, absolut nimic. In general imi zambeste sau se uita intr-un fel anume, dar acum nimic. Oare de ce?

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Probabil este cam gelos.

| WaterDrop a răspuns:

Confuz, suparat, dezamagit, ganditor, gelos, poate era doar obosit de la petrecere si nu avea chef de nimic, poate fi orice motiv. Poate doar se linistea privindu`te. Oricum, fii si tu mai hotarata.