| iulyspy a întrebat:

Hey! Un coleg cu care ma inteleg foarte bine m-a invitat sa fac revelionu cu prietenii la el acasa. Toata seara am dansat cu el (ma strangea in brate cand dansam pe melodii lente), m-a tinut in brate, chiar ne-am pupat pe gura la adevar sau provocare, peste tot era langa mine, m-a luat in brate, mi-a povestit de fosta, si spre dimineata chiar si-a pus capu "in poala mea" cum s-ar zice si se uita la mine.Credeti ca el ma considera mai mult decat o amica? Ca ma place?

Răspuns Câştigător
| vikis a răspuns:

Daca a facut toate chestiile asea inseamna ca te place 100%

12 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Normal... ca da happy!

bafta

| LaraDésire a răspuns:

Intrebarile mele sunt. a mai facut asta inainte? Sa te tina in brate la scoala sau sa stea doar pe langa tine? Intrebarea ta "Ma consideri mai mult decat o amica?" ar trebui sa i. o pui lui cel mai bine fata in fata sa ii vezi reactia.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca te place. Dar ti-a povestit de fosta.Inseamna ca face comparatie intre tine si ea.

| DorelSudoru a răspuns:

De ce ne intrrebi pe noi? Inreabal pe el si ssigur o sa zica da big grin

| RMihai a răspuns:

Pai dupa spusele tale normal ca te place, poate vrea sa fie cu tine sau doar a vrut sa se distreze la chef, daca iti place de el vorbiti cat ii singur

| yoanna11 a răspuns:

Clar DA.Pai ce mai astepti. Dai de inteles ca si tu il placi daca asa este. Si o sa fiti un cuplu dragut happy

| piktor a răspuns:

Era beat si a avut nevoie de`o femeie in noaptea aia.
n`ai de unde sa stii daca nu intrebi

| Impossibl3 a răspuns:

Dupa toate acestea este o dovada ca te iubeste

| stress9 a răspuns:

Dar u vrei sa ti fie mai mult decat un amic? gandeste-te putin? eu cred ca el vrea sa ii fii mai mult de atat!

| iulyspy explică:

Ce ar trebui sa fac?(cred ca si mie imi place de el) Funda*

| iulyspy explică:

Nu facea comparatii intre mine si fosta, darrio, dimpotriva zicea chestii negative la adresa ei:d

da mi-a mai luat apararea si m-a mai luat in brate si inainte, LaraDesire

nu era beat, piktortongue

| Kayle a răspuns:

Pai daca chiar a facut aceste lucruri este categoric! happy