| Alexandra122212 a întrebat:

Am fost sa imi dau gaura in ureche si peste o luna si ceva am schimbat cercelul cu unul de argint. Inca ma durea si simteam putin umflat. Dupa o luna de purtat cercelul de argint,tot nu mi-a trecut durerea si am observat ca in spatele urechii,la gaura, am o basica. Pe langa cercel imi mai iese un lichid alb dar nu mult.Cu ce sa dau?

2 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Ti-ai gaurit urechile la un specialist? Ai cerut o crema inainte de a-ti gauri urechea sa o ungi si dupa gaurire? Ai incercat si la alti specialisti sa le ceri o alifie speciala?

| Alexandra122212 explică (pentru miolina):

Da,am fost la un salon special. A fost facuta cu pistolul. Mi a spus atunci sa imi dau cu o anumita alifie pentru vindecare dar mi s-a vibdecat si apoi a iesit asta. Basicuta nu este foarte mare. Se vede daca te uiti atent dar imi vine sa ma scarpin in acel loc.