| Zizi5009 a întrebat:

Am gasit aceasta poza, stie cineva cum o cheama pe tipa asta? E cunoscuta sau ceva?
https://www.facebook.com/....../photo.php

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E un chip folosit în paginile de makeup, hair & beauty.

Ups! Este SANDRA KUBICKA, model polonez!

| Zizi5009 explică (pentru floresdemayo):

Vai de mine, ce diferita e in celalalte poze laughing. Nu zic ca nu e frumoasa, e superba, insa poza aia e foarte diferita.

| floresdemayo a răspuns (pentru Zizi5009):

Dacă tu zici... Ai vrut să știi cine e! Bucură-te de cunoștință!;))
http://i.imgur.com/SseOoN9.jpg

| Dafii a răspuns:

Https://www.facebook.com/MadisonElleBeer/photos_stream

Mi se pare că aduce cu ea mult. Tipa asta a fost descoperită de Justin Bieber şi are şi melodii compuse de el :). Nu ştiu sigur dacă este ea...dar aşa mi se pare.

| Zizi5009 explică (pentru Dafii):

Seamana, dar nu rasare... nu e ea

| Zizi5009 explică (pentru Dafii):

Uite, in primul rand, sprancenele lui Madison sunt mai groase. Si daca te uiti, are ochii de alta culoare big grin