| Sinmadalina a întrebat:

Am in clasa mea (de la scoala) o colega care este proasta...ma rog, ma inerveaza, ma suna toata ziua si este geloasa pe o prietena de-a mea ( cea mai buna prietena) cum as putea sa ma razbun pe ea?

Răspuns Câştigător
| byabubu a răspuns:

Ignorarea e cea mai dulce si demna forma de razbunare!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să fii indiferentă și să nu îi mai răspunzi la telefon.Indiferența o să o doară cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. Intreab-o care e diferenta intre " a inerva" si " a enerva". Daca e cum zici tu, sigur n-o sa stie.

| deliqventa13 a răspuns:

Poti sa pui niste baieti sa o stresezi cu numar ascunswinking

| alleALLEaddaADDA a răspuns:

Pai daca te "Enerveaza", poti sa o ignori complet, sa nu-i mai dai atentie si sa-ti vezi de treaba ta. happy