| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Am instalat din greseala un motor de cautare.[ Sweetim]

As vrea sa revin la googlebig grin[am Google Chrome]

Ma puteti ajuta?

Funda.

3 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Trebuia sa specifici ce browser ai, la mozilla sus in dreapta lanaga locul unde iti indica pe ce pagina navighezi este in dreaptamotorul de cautare dai click pe imagine si apoi alegi googlebig grin

| Al3x_3632 a răspuns:

Depinde ce internet ai daca ai mozilla dai unelte sau tools cum scrie la tine dupa dai internet option sau optiuni depinde cum ai si schimbi de acolo

| adelin2552 a răspuns:

Da, poti sa intri in contro panel-adaugare sau enliminare programe api alegi dezinstalare la Sweetim