| karla2001 a întrebat:

Am descarcat din greseala SWEETIM....am dezinstalat ce am gasit SWEETIM,in control panel...dar mi.a ramas ca si motor de cautare SWEETIM insa nu ma lasa sa il schimb la loc in GOOGLE, iar pe facebook daca vreau sa postez ceva imi aparea acea para specifica SWWETIM.thinking Va rog ajutati.ma! Multumesc

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu stiu ce browser folosesti dar trebuie sa te duci la Optiuni/Setari>Pagina de start>Scrii google.com apoi dai Ok.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Si eu am descarcat si am dat acolo sus scrie Google dai click si cand iti apare Google ca motor de cautare, vezi ca mai jos scrie alege Google ca motor de cautare sau pagina de pornire, ceva de genu, apoi bifezi prima rubrica si gata, eu asa am scapat.Bafta!

| Mădă0611 a răspuns:

Http://support.google.com/websearch/bin/answer.py?hl=en&answer=463 si data viitoare sa fii atent/a cand mai instalezi ceva. Trebuia sa debifezi set... as my homepage, sau ce alte aplicatii mai vin programele pe care vrei sa le instalezi :)