| radudavid63 a întrebat:

Am instalat sims 3 ambitions vitality si totul mi-a mers bine! Dar cand am pornit jocul si am intrat in meniulde joc mi-a aparut : We can't make sure this is an original copy of the sims 3 ambitions!
Va rog frumos sa-mi explicati cum trebuie instalat pas cu pas. Lam tras pe dvd mare fara probleme. Lam instalat fara probrleme! Dar cand am intarat in joc mi-a aparut normal totul doar cand a fost sa-mi aleg famila mi-a aparut mesajul cu pricina!

Răspuns Câştigător
| luckyluke a răspuns:

Patch? crack?
Eu am instalat de la razor 1911 ceva cu final edition. Am incarcat imaginea in daemon, am instalat, am aplicat patch-ul si apoi am copiat crack-ul. Si mi-a miers fara probleme si fara nici un mesaj. Sper ca te-am ajutat happy Bafta!

2 răspunsuri:
| Fireheart1996 a răspuns:

Mie nu imi merge sa-l trag pe dvd. Ma poti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa copiezi cracku.