| andreea13deea a întrebat:

Am instalat Sims 3 si nu am suficient spatiu pe acel disc din p.c. ( max. 5.55 GB) pe discul C, D, E mai am suficient spatiu. ce pot face?

3 răspunsuri:
| Vanne a răspuns:

Poti incerca sa iei softwer-ul Partition Magic si sa combini dowa dintre partitii ca de exemplu C si D. Apoi dezinstaleaza jocul si instaleaza-l in noua partitie. Stiu ca e complicat, dar alta solutie nu vad.

| lpavel a răspuns:

Dezinstaleaza si instaleaza-l din nou unde ai mai mult spatiu!
Cum?
-la începutul instalarii iti va arata unde vrea sa se instaleze, in dreptul acelui scris vei vedea : browse sau niste puncte... depinde de la joc la joc, dai clic pe acele puncte, alegi locul unde sa se instaleze si dai NEXT! Succes! happy

| MilkWithCereals a răspuns:

Descarca direct in C, D sau E daca tot ai mai mult spatiu...