| Eva9610 a întrebat:

Am intrat la profilul Stiinte Sociale si stiu ca in clasa a IX se invata logica, a X psihologia, a XI economia iar a XII filozofia. Intrebarea mea este big grinaca in clasa a 9 faci logica, in clasa a X nu mai faci aceasta materie si o inlocuiesti cu psihologia sau le faci pe amandoua? dau funda.winkingwinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Da le inlocuiesti. intr-a XIa faci si sociologie, dar dai teza doar din economie tongue

4 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Da, se inlocuieste. In fiecare an faci alta materie. Nu faci doua materii in acelasi an din cele enumerate de tine. Asa am facut si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare an faci alta materie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le inlocuiesti

| urbangirl94 a răspuns:

Buna am citi pe edu ca nu se mai face logica din 2010 acum nu stiu ce sa zic dar din cate am auzit ca este foarte grea si ca se vorbeste p niste termini deale lorsad