| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Am laborator în ture, adică când suntem noi nr 1 cealalta clasa este nr 2. Eu am lipsit la un laborator la facultate, dacă am 4 ore de laborator 1 pot merge numai 2 h ca să merg și la laboratorul nr 2, 2 h? Cum pot proceda sa recuperez? Dacă nu recuperez acea absenta ce se poate întâmpla?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ar trebui sa iti intrebi direct profesorul, nu pe TPU. Doar el iti poate spune exact daca mai poti recupera si ce se intampla daca ai absente. In mod normal, aceste lucruri se comunica in prima ora dar probabil ca i lipsit din moment ce nu ai habar ce se intampla daca ai absente.