| mirrru a întrebat:

Am luat 34 de pastile de paracetamol ce mi se poate intampla o sa mor?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă n-ai murit încă, n-o să mori nici de acum.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

De ce ai luat atatea pastile -_-"
In orice caz, uita-te pe prospect, ce scrie la supradozaj, consulta un doctor cat mai repede!
Bafta! big grin

| Mozambic19 a răspuns:

Vrei sa mori?
laughing arunca-te de pe un bloc laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranţă. Poţi să-mi laşi mie averea, nu mă supăr.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
E o gluma?
Daca nu, eu zic ca trebuie sa consulti un psiholog.
Cum sa vrei sa te omori?
Unii ar vrea sa traiasca, dar din pacate Dumnezeu ii strange prea repede dintre noi.

| Dragonfly6 a răspuns:

De ce ai facut asta?
De fapt ce zic, bine ca ai facut-o.

| mirrru explică (pentru Dragonfly6):

Vreau sa mor si am citit ca 10 pastile de paracetamol duce la moarte asa ca am luat 34 da inca nimic ma simt bine

| Dragonfly6 a răspuns (pentru mirrru):

Copii fara imaginatie...

| Mihai_Stefan_1988 a răspuns:

Din cate stiu eu de la paracetamol nu cred ca se poate vorbi de moarte la o supradoza dar nu e bine deloc ce ai facut ce e mult strica consulta un doctor cat mai repede vorbeste cu ai tai nu te ascunde!