| M3ntosana a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta, dar nu am primit rasp(decat unul);)), dar in fine...Prob. mea este umatoarea:Vreau sa am la profilu de la hi5 fond negru si o poza dar nu stiu cum sa fac:|Ma puteti ajuta :D Asta e intrebarea pe care am pus-o:http://www.TPU.ro/......-cea-care/

2 răspunsuri:
| M3ntosana explică:

@raspunsul anonim(al 2 anonim) ti-as da funda. dar nu pot big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii culoarea in engleza si corect... si poza o incarci, e acolo la creaza un aspect pentru profil, pozele care vrei sa le ai la profil si culaorea o scrii in engelza si scrie instructiuni acolo fiecare pentru ce e... e simplu