| aallexxannddrra a întrebat:

Am o problema cu hi5-ul. Vreau sa-mi creez eu un aspect pentru profil, insa poza e destul de mica, si nu vreau ca pe langa poza [care e pe margini neagra] sa fie un fond alb, ci vreau negru. Am incercat sa pun acolo la "culoare de fundal " sa pun NEGRU, Negru, negru si nu mergeeee straight face M-am saturat. Cine poate sa-mi explice cum sa scriu acolo incat sa-mi apara totusi negru? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dal cu fond de ten negru hiiii

| Eaaa.eHaiPentruCăÎiPlacee;x a răspuns:

Poţi să editezi poza, eventual în PhotoScape, şi să îi faci marginile mai late şi negre. happy
Sper că te-am ajutat happy
Nici la mine nu merge aia cu " culoare de fundal " :-