| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta odata dar nu prea mi sa raspuns... Vreau sa imi fac un cont pe facebook si nu reusec. introduc toate datele corect, tot ce mi se cere, iar la urma imi spune ca: "Ne pare rău dar nu vă puteţi înregistra pe Facebook.". ce sa fac? va rog ajutati-ma! mss:!:*

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poate ai o varsta prea mica pentru facebook...Sau numele pe care l-ai pus exista, si mie mi sa intamplaat si am mai asteptat putin si am incercat din nou
Bft:*

| DariaSofia95 a răspuns:

Am incercat tot.dar degeaba...

| LoLaLoLa a răspuns:

Incearca sa pui alt an de nastere de ex 1982 sau fa-l pe alt id pe care il ai, sau incearca alta parola.Nu stiu ce sa iti zic, mai incearca si baftawinking