| xOreoCuLăptic a întrebat:

Baaai, oameni buni! Am vrut sa-mi fac si eu` sa-mi fac cont pe FaceBook! Dar dupa ce mi-am pus datele bla bla bla si am dat click pe Inregistrare imi zice asta : Ne pare rău dar nu vă puteţi înregistra pe Facebook.
De ce?! Nu stiu. Si as vrea sa-mi spuneti ce se intampla! Merciii.

2 răspunsuri:
| MasterIT a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, poate nu era disponibil site-ul sau ceva de genu asta. Mai incearca poate nu ai pus parola bine sau email-ul sau numele era deja luat de cineva, etc

| Gyany02 a răspuns:

Eu cred ca nu ai varsta pentru ati face cont pe facebook