| laura23 a întrebat:

Am mai pus odata aceasta intrebare insa tot nu am rezolvat problema. Deci mi-am instalat microsoft office si cand deschid word de exemplu nu e foaia alba unde pot sa scriu ci de fapt e gri si imi apare ce sa deschid adica programele de pe desktop. Nu stiu de ce si nu am nici chestiile alea sus cu file options sau ce mai e acolo. La fel si cu pawer point nu imi apare primul slide si ce trebuie sa imi mai apara, e tot asa ecranul gri si imi da sa selectez open. Dar de ce mi se intampa asa? Sa fie oare de la windows?
E cam aiurea windowsul asta al meu nici macar paintul si solitaire nu le am
Ce sa fac ca sa fac rost de office si sa imi mearga? L-am instalat si dezinstalat de mai multe ori si degeaba straight face
Va rog sa ma ajutati am nevoieurgent!
Funda mare cine ma ajuta sa imi rezolv problema

1 răspuns:
| тøххynee a răspuns:

Ma daca vrei poti sa ''dai timpul inapoi in pc-ul ''tau... te duci la start si te duci la accessorise si de acolo o sa ti se deschida niste chestii si vezi ca ai si system tools. dai acolo si vezi ca scrie system restore. dai click si o sa iti apara niste date...(date-timp, cu cat timp sa-l dai innapoi)
acum depinde pe ce data ai instalat ala
si tu dai dupa data de inainte sa instalezi ala si o sa ti se incarce ceva dupa ce se incarca inseamna ca ai dat timpul innapoi adica nu s-a facut nicio instalare. da sa nu uiti sa il dai innapoi de pe data inainte sa fi instalat ala...
cred ca te-am ajutat cum am putut...
am patit si eu ceva de genul si asa l-am facut
bafta!