| Elena1234456 a întrebat:

Am mancat prea mult? Slabesc ceva azi?
Am mancat astazi o punga de bakerolls, un castron de ciorba de perisoare fara paine si doua iaurturi mici Muller (sau cum se numesc).
Postez la aceasta categorie pentru ca sunt adolescenta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand bakeroll nu ingrasa asa am auzit thinking dar nu cred ca are ce ca e paine prajita ciorba nu ingrasa si iaurturile nici ele prea mult ce ai mancat e foarte bine daca mai vrei ceva incearca unu furct nu abnanen si pere ca ingrasa! merele sunt cele mai bine si portocalele! totusi nu e rau ce ai mancat azi dar redu ceva cum ar fi sa zicem asa jumatate de punga de bakerolls ciorba poti sa mananci un castron ca nu ingrasa si fructe cat de multe dar cum ti-am zis nu banane nu pere:-d mere mai bine! mananca totusi ca eti in crestere si nu e bine sa mananci putin dar mananca alimtente care nu ingrasa! daca iti place amesteca branza dietetica nu capsuni ca desert si cu marar ca aliment normal care il amnanci!:*:*:* funda?