| MariusZap a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor de la cineva care se pricepe la "batai".
As vrea sa stiu cum sa m-a apar impotriva cuiva mai solid sau mai rapid decat mine.Eu fac exercitii fizice acasa si joc fotbal aproape zilnic.Pur si simplu ezit sa dau un pumn pentru ca nu imi cunosc puterea si m-a tot gandesc la ce v-a urma dupa ce i dau eu un pumn.As vrea sa stiu si eu cum sa nu mai imi fie frica,cum sa nu mai ezit, cum sa nu mai fug de situatie.Astept raspunsuri serioase din partea voastra.Multumesc

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca bataia nu este o solutie. Iti poti rezolva micutele probleme si in alt mod.

| beastboy84 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=0PIievZnF4I

uiutate la din astea poate intelegi ceva