| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor trebuie sa fac un fel de scenariu al unei reclame la bautura racoritoare in francezastraight face (script du film) are cineva idei?sad

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Poti descrie o vara torida, o ferma plina de animale insetate, un taran care sta pe un scaun transpirat si nervos de caldura. Cel din urma deschide o bautura racoritoare, se simte plin de energie iar celalate animale din ferma o iau la goana din grajduri si cotete si fugaresc taranul pentru a fura bautura. Motto-ul? "Trebuia sa o ai!" (Bautura X )

1 răspuns:
| Iunona a răspuns:

Merci pentru fundita :*