| iuonak93 a întrebat:

Salut.As avea nevoie de ceva idei, sau chiar un scenariu pentru un film pe samp.Dau funda...

3 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Cred ca poti face un Resident Evil (SA_MP Parody) cu zombii stii tu, sau film cu gangsteri, sau da, o aventura cu cautarea lui bigfoot sau vreo relicva pierduta. Cand faci filmul as vrea sa-l vad si eu, sa imi dai linkul prin mesaj.

| iuonak93 explică:

Stiu de bigfoot si celelalte mituri si legende, dar nu asta am vrut sa zic.Am vrut sa fie ceva actiune, aventura toate intr-unul, dar sa fie ceva "special".

| Ganescu_Mircea_1995 a răspuns:

Ceva aventura sau cautarea lui bigfoot pe muntele chilliad...cauta mai multe despre astea pe youtube