| Byankaa66 a întrebat:

Am mari probleme cu cosurile si petele care raman de la ele, am ceva cosuri pe spate si fata si am cam ramas cu pete, ce crema sau orice altceva imi puteti recomanda ca sa scap de acele pete si chiar si de cosuri? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Delee a răspuns:

In primul rand,ca sa scapi de pete,NU ITI MAI STOARCE COSURILE!
VICHY este cea mai buna solutie,si eu eram plina,am folosit o singura luna crema pentru pete si cosuri si mi s-a luminat tare mult tenul.
Daca crezi ca e prea scump, ergi la farmacie si cere ceva, si BIOTEN e la fel de bun (de la ELMIPLANT)/

| deea_1987 a răspuns:

Nu incerca sa te tratezi "dupa ureche" sau dupa recomandarile altora. Ceea ce la unii a mers, poate la tine sa dea gres, ba chiar sa-ti afecteze mai rau tenul. Sfatul meu: mergi la un dermatolog. Este singurul care iti poate da un sfat avizat pentru tipul tau de ten. Bafta multa!