| Byankaa66 a întrebat:

Am mari probleme cu cosurile si petele care raman de la ele, am ceva cosuri pe spate si fata si am cam ramas cu pete, ce crema sau orice altceva imi puteti recomanda ca sa scap de acele pete si chiar si de cosuri?

4 răspunsuri:
| tbxx a răspuns:

Cel mai bune tratamente sunt cele naturale. Mierea, lamaia, etcwinking aplica lamaie/miere sau un amestec de lapte praf cu apa peste cosuri. Cosurile de pe spate.habarnam/. dar cele de pe fata. aplica o masca cumparata de la magazin/ preparata de tine. Spala-te pe fata cu apa cu sare, [stiai ca argila e un tratament bun pentru ten?]] prepara o pasta de drojdie, fa o pasta formata din o aspirina si niste apa recewinking toate acestea separat eu ti-am dat mai multe variante, crede-ma functioneaza, sunt naturalewinking [funda?]]:d

| tbxx a răspuns:

A, si am uitat ceva:, e un secret: aplica picaturi de ochi peste cosurile de pe ten pentru ca ele elimina roseata.winking bAftA:X

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Ai incercat tratamente naturiste?
Incearca sa faci infuzie cu musetel, sa ai o igiena corecta si sa nu pui mana murdara pe fata.
Sunt o gramada de metode.Ai putea sa incerci si Zineryt, care ajuta foarte mult sa scapi de acnee, puncte negre si pete.
Mult succes! :*

| costel_2144 a răspuns:

Buna in primul rind trebuie sa mergi la dermatolog sipoti sa folosesti alcool mentolat di farmacie, dupa ce te speli bine cu un sapun din plante iei bete de urechi si dai usor pe cosuri fara sa le spargi si un program de 2ori pe zi daca nu dupa pubertate ele dispar ok bafta