| publicname a întrebat:

Am mintit in legatura cu varsta mea, am spus ca sunt mai mare pentru ca lumea ma judeca dupa varsta.Trebuie sa ii spun prietenei mele.Cum ii spun?(daca ma puteti ajuta va multumesc, daca ma criticati...mai bine lasahee hee

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ai început cu o minciună tot cu o minciună trebuie să și închei.
Îi spui în glumă pentru început și apoi te descurci.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spune-i pur si simplu. Mi-e greu sa cred ca va accepta sa stea langa un mincinos, dar n-ai alta solutie.

| clauss a răspuns:

Ai facut primul pas gresit in posibila viitoare relatie, eu consider ca ai plecat cu un handicap in ochii partenerei, sa ai bafta si roaga te sa nu fie suparata dupa o asa minciuna, pe viitor sa fi sincer, sa stii ca, conteaza mult