| Robbe a întrebat:

Am nevoie de ajutooor crying
Ma doare incheietura la mana stanga de 3 zile si de acolo o inceput sa ma doara pe laterala la mana pana la degetu mic, simt niste furnicaturi ca si cum nu pot sa-l misc sau niste vibratii pe mana crying
Nu stiu cum sa scap de durere, help mee PLSS!

3 răspunsuri:
| Robbe explică:

Nu e rupta maa, pot sa misc dar simt asa niste curenti cand o misc straight face

| AdiAde99 a răspuns:

Du-te maaaa la doctor, ce esti bata, sa mor iooooo...stii ca se poate sa ti-o fi rupt? ce mai stai, du-te ma la doctor pana nu se agraveaza ca tot e vai de capu tau maaaa

| cineva_3888 a răspuns:

Te doare mana dar poti sa o misti? daca te doare si poti sa o misti tine gheata multa si tine-o intr-o fasa elastica cat mai mult daca nu poti sa o misti du-te la un doctor cat mai repede sa nu fie ceva grav si sa regreti dupa aia