| AlecsxD a întrebat:

Am nevoie de ajutor :'3. Unghiile mele. Sunt ceva "trucuri" cum pot sa-mi fac unghiile mai lungi. Nu stiu... Sau modele pe care le pot face si eu pe unghii ( buline, litere, pinguini thinking etc...) Multumesc! Funda si multumiri! >big grin

Răspuns Câştigător
| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Pai depinde ce fel de unghi ai daca le ai mici alege modele mai micutze si sa nu fie prea incarcate si daca le ai mari fatile in asa fel sa nu para prea incarcate ceva frenci sau o inima floare fluturas, ...sau pur si simplu ti le faci culori diferite :*