| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da va rog niste modele de unghii scurte(stiu ca is frumoase unghiile lungi da' cant la piansi :

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| UTILIZATOR0 a răspuns:

Modelul 1:Taie unghiile pana in carne si aplica pe ele oja de culoare inchisa

Modelul doi:Taie unghia scurt, patrata, si da-i cu orice oja cu care te simti tu mai bine...De preferat Turcoaz sau Rosu Aprins

Modelul 3:Taie-le pana in carne, aplica niste lac si apoi oja alba-transparenta

Modelul 4:Taie unghiile normal si ingrijestele cu un set de ingrijire pentru unghii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze continuarea... crying( } si sa imi explicati va rog si cum sa le fac... multumesc mult, Funda puppy dog eyes