| Anoniimm20000 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cred ca m-am indragostit de un dentist si cred ca si el ma place, adica am observat, cand eram in sala de asteptare se uita doar la mine si nu, nu are iubita si nici casatorit nu e, numarul lui il am, dar mi-e jena sa ii dau msj. Suna ciudat, stiu... happy dar nici eu nu stiu ce sa fac, gasesc 1000 motive sa merg la dentist, nici bani nu mi-a luat pe programari, il rugam sa ia dar nu voia, imi era mi-e rusine ca nu vrea sa ia nici un ban. E ciudat ca abia a venit la stomatologie. Mi-au zis prietenele mele ca si ele s-au indragostit. Cred ca ar fi cazul sa imi schimb dentistul, pana nu devin obsedata laughing)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i daca ii convine sa fi asistenta lui apoi semnati contractul de casatorie

| darrio2007 a răspuns:

Data viitoare cand mergi la el, ar trebui sa-i spui cum sa aseze scaunul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu confunda amabilitatea lui, cu placutul.
Daca te place va face el primul pas si iti va spune sau te va invita undeva. Nu este cazuls a faci tu primul pas, lasa barbatul sa faca acest lucru!

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce sa nu faca ea primul pas?

| Anoniimm20000 explică (pentru Violleta2022):

Nu e vorba de amabilitate, nu are nici o legatura.

| Violleta2022 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Pentru ca in majoritatea cazurilor, fata este respisna.
Barbatul este cuceritorul, sa-i lasam lui placerea sa vaneze si sa faca avansurile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anoniimm20000):

De fapt are foarte mare importanta, fiindca amabilitatea face parte din munca lui, ca dentist, fiindca trebuie sa fie asa cu toti clientii, doar ca unii merg mai departe cu imaginatia si ajung sa creada ca ei sunt favorizati, cand omul doar isi face meseria.

| VoidEternal a răspuns:

Încearcă totuși. Daca nu, e posibil sa te întrebi mereu "ce ar fi fost dacă"...
Ce ai de pierdut? In cel mai rău caz trebuie să îți cauți alt dentist.