| iAngel a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent :(, uitati-va la poza asta : http://gyazo.com/47a538fbb16388cac57156e9ca55d568, ce as putea face? O iubesc enorm si le-am spus unor prieteni ca o plac si ei s-au dus la ea sa ii spuna ca stau cu ea, eu nu stau cu ea dar imi place foarte mult de ea, o iubesc fara alte cuvinte :(!

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

Man, poti cauta alta happy Tipa sufera prea mult si e viitoare pitipoanca de Bucuresti happy Pari baiat ok, sunt fete super de treaba si prin alte parti, nu trebuie sa stai dupa unele ce nu-si vad lungimea nasuluiwinking Trust me!