| Dodo01_3998 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Cum sa-i spun la un baiat ca il plac?

14 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Spune-i pur si simplu!winking

| MissL a răspuns:

Ii propui sa iesiti si printre alte chestii ce vorbiti, ii spui "auzi baby, mi-ai devenit foarte drag..." si il lasi pe el sa continue, sa vezi reactia lui, daca e baiat destept stie el ce trebuie facut. Mult succes!:*

| bianca9422 a răspuns:

Nu ii spui direct ca il placi pentru ca ori o sa il sperii ori,daca nu te place, se va comporta urat

dai semne prin comportament : zambeste-i, vb mai des cu el etc
daca nu iti raspunde la asta inseamna ca nu te place.

daca mai ai probleme lasa-mi mesaj privat!

| Marynna a răspuns:

Hm...si eu am problema asta.Nu trebuie neaparat sa ii spui direct,ii poti arata astahee hee Cum? Pai poti sa il inviti la un suc,sa intri in vorba cu el,sa stai pe langa el, sa ii zambesti, sa FLIRTEZI cu el...Si daca vezi ca si el face la fel cu tine ii poti spune ca il placihappy

Iti pregatesti terenulhee hee

Paste Fericit si bafta:*

| auroraa a răspuns:

happy Inainte ca sa ii spui farmeca-l si tu un pic! Aranjeaza-te frumos, fa ochi dulci si fii naturala, nu te sfia...cine stie, poate iti spune el primul happyIar daca ii spui tu apropiete de el priveste-l in ochi si spune-i stii, cred ca nu e rusine sa ii spui cuiva sentimentele tale, chiar te plac, dar alege un loc unde sa nu fie lume multa cu urechi maaari si ochi rai big grin sper ca te am ajutat, fundita(mult succes cu baiatul dat!)

| diidii a răspuns:

Nu trebuie sa i-o spui in fata.
Incearca sa te apropii de el sa va cunoasteti mai bine, sa iesiti impreuna.Lasa-ti comportamentul sa ii dea asta de inteles.Sigur isi va da seama.
Succes!
funda:*?

| Unffox a răspuns:

Dupa ce inveti sa vorbesti [ "unui baiat", nu " la un baiat " ], spune-i prin vorbe! Va functiona, garantez eu...

| alinanicoleta99 a răspuns:

Poti sa te uiti in ochii lui si sa zambesti subtil, daca e baiat destept se prinde de faza, daca nu incearca sa-i spui in fata si vezi ce reactie are doar ca exista posibilitatea sa te respinga. Bafta! kiss

| 2hard4u a răspuns:

Este usor...ori ii dai un biletel in timpu orelor...(daca nai curaj sa-i zici in fata)daca nu ii spui in fata.il chemi pe la tine sau prin parc pe undeva si ii spui ce simti pentru el

| ßεٱßٱٱ a răspuns:

Bai fraere, eu te plac happy!` Se intampla sa simti acelasi lucru pentru mine?batting eyelashes :-J [ e simpluu` ]

| Ada_2475 a răspuns:

Pai difera de la persoanedaca esti timida rata-i prin gesturi daca esti mai directa prin vorbe
PStonguerin vorbe e mult mai riscant

| Wheezer a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi daca are cumva o prietena iar daca spune nu ii poti propune sa va cunoasteti mai bine bineinteles daca si el doreste asta

| cLaudioasa a răspuns:

Astepti sa fiti aman2 intr-un loc singuri.
si ii pur si simplu tongue

| Remember_1479 a răspuns:

Spune-i direct. happy