| deearac a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urmeaza majoratul meu si m-am gandit la niste invitatii mai inedite, dati-mi si voi pareri despre ce as putea sa scriu, mersi

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Va anunt cu placere ca in data de... implinesc 18 ani
prin aceasta cale va rog sa imi trimiteti doar cadourile la adresa...
si vash invita la un show ceva dar avand in vedere criza financiara existenta va rog sa ma intelegeti laughing
sau.am 4 butoaie cu bere acasa vreo 100 de tavi cu mici si am primit de la crucea rosie si 10 saci cu paine eu zic sa o punem de`un show. mustarul aducetzi`l voi laughing

3 răspunsuri:
| Maia a răspuns:

Poti sa scrii ceva in genul unei glume sau ceva serios, depinde cum vrei tu! O idee:"Dragii mei prieteni asa cum bine stiti de pe data de X eu nu voi mai putea participa la "glumitele" pe care le faceam impreuna pentru ca urmeaza sa mai urc o treapta in maturizarea mea si va trebui sa devin mai serioasa sau sa devin mai haioasa?!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le scrii piesa de la surprize surprizelaughing)te invit aici este seara ta.rolling on the floor

| daiana_9164 a răspuns:

Dragi colegi de-o viata de maine n-o sa mai fiu. scrii ceva despre tine acolo. pentru ca o sa va parasesc cu drag... si.