| JohnnyWalker a întrebat:

Salutare TPU, as avea nevoie de ajutorul vostru. big grin
O foarte buna prietena de-a mea isi face majoratul saptamana viitoare si m-am gandit sa-i fac un tricou personalizat cu un mesaj ceva. Imi puteti da o idee, ce ar putea fi in acel mesaj?
Si poate imi puteti da si exemple de niste cadouri posibilehee hee. Multumesc

2 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Pai daca locuieste intr un oras mai mare (unde sunt mall-uri) si daca vrei sa il personalizezi acolo, iti vor da un catalog cu mesajewinking

| JohnnyWalker explică:

OK, dar niste idei de cadouri posibile?winking