| MoxiMonny a întrebat:

Am nevoie de niște statusuri, de orice fel, nu conteaza, doar să fie noi. Dau fundăăăăă.

1 răspuns:
| emmamicut a răspuns:

1.Frumusetea nu este exterioara, frumusetea e data de lumina din inima
2.Îmi place sa cred ca te voi mai vedea, poate nu azi, poate cândva…
3.Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argument
4.Nu exista cai gresite, doar drumuri alese prost. Nu exista „ nu pot", doar „nu vad nici-un rost".
5. Love doesn’t need to be perfect. It just needs to be true!?
6.Maybe I am less than what you want, but you can be sure I.m more than what you deserve.
Sper ca te-am ajutat :)... uite aici si un link unde gasesti multe statusuri noi de dragoste vulgare etc.....http://www.statusuri.ws/