| тєqυιℓα a întrebat:

Am nevoie de niste blugi subtiri negri pentru primavara, Bershka/zara/stradivarius/mango/h&m/pull&bear/ orice doar sa fie de calitate si preferabil rupti. Recomandari? Dau
Funda
Apropo, neaparat negri sau albastru inchis slre negru si subtiri

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Asa si te doare dejtu sa tastezi sa intrii online pe aceste magazine? Sau?

| тєqυιℓα explică (pentru sofisis):

Nu gandesti
Cum crezi ca imi dau seama daca sunt subtiri pe net? Si eu in oras nu am prea multe magazine din care sa aleg. Daca era asa nu mai puneam intrebarea.

| sofisis a răspuns (pentru тєqυιℓα):

Cred ca esti una din putinele persoane care in era tehnologiei nu e in stare sa faca o comanda online ca nu isi da seama de material. laughing)) E intr-adevar o provocare.Nu stii sa citesti descrierea? In descrierea produselor ai absolut toate detaliile. Si in cel mai rau caz poti inclusiv suna si cere detalii.
In alta ordine de idei, daca noi iti recomandam ceva, nu ti-e clar ca tot site-uri online vor fi? Deci pana la urma, ce vrei?

| MynameisRoxana18 a răspuns:

Da au zis ăia cu minunile vremii cod galben sau portocaliu de ninsori pentru Romania, la ce iti trebuie?

| тєqυιℓα explică (pentru MynameisRoxana18):

Imi trebuie pentru primavara...

| тєqυιℓα explică (pentru MynameisRoxana18):

Cum vrei sa imi dau seama de pe site-uri daca sunt subtiri sau nu? tu gandesti?