| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste replici tari care sa inchida gura unor țărănci care barfesc!

6 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Uite aici:
1) Cine ma barfeste pe la spate imi comenteaza fundul.
2)Un tub de gel si o tona de machiaj nu inlocuiesc o frunte.
3) Vezi ca pe masa e un pachet cu nu ma intereseaza, serveste-te din el.
4) Daca tot ma barfiti pe la spate, de ce nu-mi faceti si un masaj?
5) Esti mai proasta decat prevede legea.
6) Ia-te draga de un gunoi ca tine si lasa-ma-n pace.
7) Aud o catea latrand pe langa mine, dar nu pot s-o vad.
Sper ca te-am ajutathappy

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru AndiNyctophilia):

O sa incerc si una din variantele tale...multumesc

| AndiNyctophilia a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

N-ai pentru ce, sper sa te ajute si nu uita sa pari autoritarahappy

| 97gaby a răspuns:

In primul rand poti incerca cu:voi spuneti ca nu ma suferiti dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani
voi radeti de mine ca sunt altfel dar eu rad de voi ca sunteti toate la fel
Sau poti incerca cum fac eu:nu uita ca uneori problema trebuie tratata cu politete si bune maniere.Stiu ca suna ciudat dar gandeshtete ca daca le raspunzi cu injuraturi ele vor avea o satisfactie mare pentru ca teau enervat dar nu mai bine le raspunzi cu:atunci cand am sa-ti cer parerea am sa te rog sa mi-a aduci la cunostinta.sau nu te supara dar nu vreau sa mai discut cu tine pentru ca m-as face de ras.si nu uita ca atunci cand ele fac un comentariu urat despre tine sa le intrbi foarte serioasa:aveti o problema cu asta? probabil ca ele iti vor raspunde cu da deci tu trebuie sa spui foarte serioasa ''bine'' si apoi sa nu le mai spui nimic.crede-ma ca vor face o fata.mrg.sper ca te-am ajutathappy

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru 97gaby):

Merci mult! sa stii ca indiferenta ar rezolva mai bine problema decat sa le vorbesc urat.

| 97gaby a răspuns:

Cu placere! crede-ma ca o sa te lase in pace pana la urma...winking