| Katomi a întrebat:

Am nevoie de o scrisoare adresata unui prieten. Ms anticipat. fundita + vot

Răspuns Câştigător
| 619_9539 a răspuns:

Astazi sarbatoresc desi nu este sarbatoare, un eveniment special sau vreun motiv
anume. Sarbatoresc o persoana deosebita si desigur acea persoana esti tu. In
ultima vreme ai fost mereu prezenta in gandurile mele - oriunde ma duc, oriunde
privesc gasesc lucruri care imi amintesc de tine. Dulci amintiri ma duc adesea in
alte timpuri, la zilele petrecute cu tine. Dupa amiezi senine, seri racoroase,
zile ploioase, si nopti calde, rasete, fericire, compasiune, liniste sufleteasca -
toate ma poarta cu gandul catre tine. Marturisesc ca aproape toate lucrurile imi
amintesc de tine, iar cele care nu-mi amintesc ma indeamna sa o fac, sa le leg
cumva de tine.
Ma gandesc neincetat la tine, dar cateodata gandurile nu sunt de-ajuns. Tanjesc sa
te am in bratele mele, sa-ti sarut buzele dulci si sa-ti strang intr-ale mele
frumoasele-ti maini.
"Vocea ta imi da fiori si surasul tau imi poarta imaginatia spre locuri placute"
Draga Destinatar
Astazi sarbatoresc desi nu este sarbatoare, un eveniment special sau vreun motiv
anume. Sarbatoresc o persoana deosebita si desigur acea persoana esti tu. In
ultima vreme ai fost mereu prezenta in gandurile mele - oriunde ma duc, oriunde
privesc gasesc lucruri care imi amintesc de tine. Dulci amintiri ma duc adesea in
alte timpuri, la zilele petrecute cu tine. Dupa amiezi senine, seri racoroase,
zile ploioase, si nopti calde, rasete, fericire, compasiune, liniste sufleteasca -
toate ma poarta cu gandul catre tine. Marturisesc ca aproape toate lucrurile imi