| Khizarix12 a întrebat:

Am nevoie de o scrisoare pentru valentines sa fie destul de lunga cine are vreo idee ceva inspiratie?
Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| UnDiavol a răspuns:

Ori unde merg și ma îndrept te port in suflet inima și memorie nu sunt singur Niciodată te am lângă mine mereu nu exista zi sa nu ma întreb nu exista zi sa nu gândesc la tine dacă ești bine dacă ai mâncat dacă ești Stresată dacă ești in siguranța chiar de ai fi la capătul lumi și acolo a-și veni nimic nu-mi poate Să-mi stea in cale săte văd sate aud doar tu poți să-mi stai in Cale nimic și nimeni altcineva tot ce îmi doresc din toată inima și tot sufletul meu cu Adevărată este sa fi fericiata fericirea ta este Absolut totul pentru mine siguranța ta este Aboslut totul pentru mine sănătatea ta este Absolut totul pentru mine tu mereu ai sa rămână in sufletul meu in inima mea in memoria mea orice s-ar întâmpla sti enorm de bine nu se va schimba Absolut Niciodată dar Niciodată nimic pentru mine Tot ochișori vei Rămâne tot restul vieți mele in inima mea in sufletul meu cât timp voi trăi pe pământul asta nimic și Absout nimeni nu-ți poate lua locul și de a-și mai venit o data pe lume tot pe tine am sate iubesc din toată inima mea și tot sufletul meu Absolut orice sar întâmpla suflete inima memorie tot restul vieți mele senySeviyorumA tum kalbimden Her zaman

Prima iubire singura Iubire Adevărată unde exista iubirea Adevărată exista și soluții