| Neena a întrebat:

Am nevoie de un cadou pentru prietenul meu implineste 20 ani. Va rog mult, mult idei la cele mai multe si mai originale dau funda.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa iei un set din ala(gasesti si la avon) cu parfum,gel de dus,spray,deodorant etc.,un portofel sau portmoneu,o bratara barbateasca din piele sau otel inoxidabil(gasesti pe net), un ceas, o cana pe care sa scrie un mesaj dragut sau pur si simplu un hanorac, o bluza ceva de imbracat pe care sa il si foloseasca.
Mai am o idee:se gasesc in hipermarketuri cosuri de cadouri cu o sticla de sampanie, prajituri si alte dulciuri.Cu asta nu cred ca dai gres.

| Erica33 a răspuns:

Depinde si de felul lui de a fi...ce ii place!

| Neena explică:

Spune toate ideile indiferent de ce ii place e o lista prea lunga.