| malishka93 a întrebat:

Am nevoie de niste idei! Prietenul meu implineste 18 ani.suntem impreuna de 1 an jumate! ca cadou i-as putea face? sa-i placa si sal suprind! mersi! va rog cite mai multe sfaturi!

Răspuns Câştigător
| andreaandre a răspuns:

Daca esti cu el de 1 an si jumatate trebuie sa stii ceva despre pasiunile lui si ce-i place.
-Daca ii plac bijuteriile poti sa-i iei o bratara sau un pandantiv dragut cu snur sau chiar doua pandantive pereche jumatate o pastrezi tu,jumatate el
-daca e fumator,i-ar placea o bricheta sau/si o tabachera
-daca ii place vreun sport de echipa poti sa ii personalizezi un tricou cu jucatorul lui preferat sau cu numele lui
-daca e romantic ia o sticla de vin, un tort micut in forma de inima, lumanari si da-i intalnire intr-un loc unde sa fiti numai voi doi
-18 cutii frumos ambalate, in fiecare ii pui cate un biletel cu mesaje de dragoste iar intr-unul ii pui si cadoul. daca nu poti sa-i iei mai multe chestii si sa-i pui in fiecere cutie un mic dar.
-inrameaza o poza cu voi doi.
-cumpara doua bilete la un film romantic sau la care stii ca si-ar dori sa mearga
-daca poti sa mergi la el acasa si sa-i pui cadoul inainte sa se trezeasca
-

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa te gandesti la un lucru de genul "ceva si jumatate", adica un lucru iar al doilea sa fie doar jumatate, asta cu ocazia zilei lui si a 1 an jumate de ralatie. Va fi foarte surprins si nu va uita prea curand.

| Anonim654321 a răspuns:

I faci un cadou de plus sau cu 10 hartii si o forfecutza faci 40 fitzuci cu te iubesc