| ASDFGHSGACOOL a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
pe mine m-a placut un baiat, iar eu nu eram prea interesata de el, pentru ca am cunoscut un altul, ce imi era vecin si mi-a zis ca i-ar fi placut sa fie cu mine dar nee, fosta lui il batea la cap cu asta. am iesit cu baiatul care ma placea si m-a sarutat intr-un final, iar mie mi-a fost mila de el sa-l ranesc. si am acceptat propunerea lui de a fi impreuna. i-am spus intr-o zi i-am dat papucii si i-am spus celuilalt baiat ca il plac, el m-a refuzat si a inceput cu mistourile. dupa ceva timp, m-am gandit ca am gresit si vroiam sa ma intorc la baiatul care ma placea, se comporta chiar dragut cu mine si imi parea chiar rau de el.Ce pot face sa-l am inapoi?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Doar fii sincera cu el. Daca te-a placut o data, o sa-ti mai dea o sansa, poate si a doua, si a treia, doar fii sincera, recunoaste ca ai gresit, el nu va suporta sa te vada trista si te va primi inapoi. E un baiat bun, ai grija de el.

1 răspuns:
| CaMuFlaj2000 a răspuns:

Daca el cu adevarat te placea nu iti va purta pica
Daca nu tea placut si a vrut doar asa sa se dea si el mare nu te va ierta
In dragoste iertarea e esentiala