| uuSexi a întrebat:

Cine imi poate da un sfat?

M-am intalnit cu un baiat...iar el ma placea de mai de mult si mi-a zis ca vrea sa ne intalnim. Bla. bla, la sfarsitul intalnirii m.a sarutat (dar inainte sa ma sarute l.am vazut um pic fustrat si cred ca a vazut-o pe fosta prietena.). Dupa 4 zile mi.a dat papucii, iar eu ca o proasta l.am mai cautat pentru ca imi placea putin de el. Tot vorbind cu el mi-a spus ca nu.i pasa de mine si ca doar,, ok,, pot sa spun dupa ce s-a despartit de mine, dupa cateva zile mi-a trimis un mesaj ca.mi vrea p**** si daca sunt de acord, pentru ce el o iubeste pe alta. Evident l-am refuzat spunandu-i ca e la fel ca toti si nu ma mai cautat, mi-a dat si igg pe mess iar la telefon nici atat.(din toate convorbirile mi.am dat seama ca mai tine la fosta)
La scoala tot intoarce capul dupa mine ca un handicapat si tot se uita diabolic.

Ce parere aveti despre el? Pentru ca sunt putin in ceata.Multumesc!

Fundoii

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Ce parere am despre el?
Un idiot! Nu te mai gandi la el, nu are rost.Chiar tu ai spus ca e la fel ca toti ceilalti, ca vrea doar p****, iar dupa aia pleaca.
Daca se gandeste la fosta prietena sa se intoarca sanatos la ea.
E clar ca nu te merita.O vrea pe fosta prietena, iar cu tine nu vrea decat p****, cum a spus si el.
Treci peste si da-l d***u.Cauta un baiat care sa te respecte, sa te aprecieze si sa stea cu tine din placere.Ala a stat cu tine doar pentru ca era fustrat si pentru ca voia, probabil, sa te duca in pat.
Sper ca ti-am fost de folos.Succes!

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Mai este posibil sa fii in ceata dupa ce ti-a zis ca iti vrea "p$zda"?
Lasa-l in pace, e doar un copil frustrat.
Nu baga in seama prostiile lui si uita ca te-ai vazut cu el.

Sa nu indraznesti sa-i mai raspunzi la "atacuri" sau sa-i vorbesti!
Take care.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Move on! N-au plecat toti baietii pe front! Ii plina balta de peste!winking

| kafy10 a răspuns:

Mai bine nu te-ai mai gandi la el... daca vrea ceva de la u serios te cauta si nu se despartea de tine..baieti mai gasesti fi sigura..si trateaza-l cu indiferenta, indiferenta doare cel mai tare..aratai ca tu esti mai tare si ca tie nu tia pasat de el..chiar daca poate nu e asa.happy