| Kariin a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorrr
Cand deschid calculatorul, trebuie sa apas F1 ca sa porneasca....cum sa fac sa nu mai trebuiasca sa apas F1...sa porneasca direct help
dau funda...vot...

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand pornesti calculatoru apasa "delete" si te trimite in BIOS. Acolo o sa vezi ca scrie "Halt On", dai enter pe el si iti apare o lista mica si din lista aia alegi " No Error". Dup'aia te duci la exit... te intreaba daca vrei sa salvezi setarile, dai "yes" si gata eroarea
Daca continua incearca sa schimbi bateria: https://www.google.ro/......ps?/search