| JoDenVille a întrebat:

Am nevoie urgenta de idei pentru un cadou pentru prietena mea. e pretentioasa si nu stiu ce sa-i iau. straight face nu vreau ceva prea scump! :d multumeeesc love struck

Răspuns Câştigător
| Popmusic a răspuns:

Pai depinde, trebuie sa o descrii putin.

Daca este prietenoasa, draguta, blonda sau bruneta, uraste matematica si ii place desenul ar trebui sa-i iei nu stiu, poate un bloc de desen si niste acoarele, sau tempera, eu am de alea si imi place sa desenez, e chiar frumos!

Daca este simpatica, cateodata enervanta roscata, neagra sau bruneta, ii place literatura ar trebui sa-i iei o carte despre stiu si eu o poveste care ti se pare interesanta si potrivita pentru ea.

Daca e bruneta spre saten, ii place arta, muzica si este sensibila ar trebui sa-i iei poate un tablou mic sau mediu frumos cu ceva artistic sau ceva legat de muzica.

Daca ii plac revistele genul Bravo, SuperGirl, are suvite, o fata energica ar trebui sa-i iei da o revista daca tot ii placwinking

Daca este alintata si traieste cum sa zic intr-un fel in lumea basmului si e plina de imaginatie si creativitate ar trebui sa-i iei, o jucarioara de plus, dar nu de aia de copii miciwinking

Daca nu este bun ce ti-am dat combinale cumva si vezi ce se potriveste
Sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Un lantisor de argint, sau o bratara. Pa!

| Jony123 a răspuns:

Iai niste esarfe, sunt misto pentru fete si le place sa aiba mai multe ca sa poata sa le schimbe!

| libelula a răspuns:

De ziua prietenei mele eu i'am facut cadou o poza cu noi doua, un lantisor de argint cu un pandantiv si un spray de la B. U.happyhappypup:*:*