| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau un raspuns big grin
Prietena mea cea mai buna vrea sa-mi ia un cadou de ziua mea,si a intrebat ce doresc.Iar eu nu stiu, poate imi dati voi niste idei...Asa nu pre scump, in limita happy **funda happy *

1 răspuns:
| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^
Sincer.Eu as lasa`o sa ma surprinda. Sau i-as zice ca ea e cadoul meu. cu siguranta o sa iti ia ceva si daca ii zici asa. nu o ramai fara cadou de la ea. nu ii zice tu ei. las-o pe ea. parerea mea. sper ca ai inteles happy ---> Fundita?