| Andruska55 a întrebat:

Am nevoie urgenta de idu` cuiva care se pricepe foarte bine la calculatoare. :-ss

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ce problema ai?!

| Andruska55 explică (pentru ROB3RT89):

Am raspuns mai jos Xd

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Andruska55):

Vezi ca iti trimit id printr-un mesaj privat.

| Andruska55 explică:

Am nevoie. Tot timpu` am probleme cu calculatoru` si niciodata n`am pe cine sa intreb sau...Acum de exemplu am ramas fara antivirus si nu prea as vrea sa descarc de pe net siiiii marea problema :-l Imi dispar contacte in lista de messenger. Pot sa jur ca nu am facut nimic, dar nu stiu ce naiba s`a intamplat! :-s So...ma ajuta careva cu un id?

| zapacita22 a răspuns:

Ce trebuie sa-i faci?

| Andruska55 explică (pentru zapacita22):

Raspunsu` e mai jos. xD