| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns! Zic de acum dau FUNDA la cel mai detaliat raspuns!
Eu ma joc imvu si ca sa fac credite pe imvu am completat un survey si am bagat numarul de telefon acum mi-a aparut mesajul asta pe telefon : Trimite GHICI la 1232 pentru a primi horoscopul si te abonezi la cel mai bun continut mobil. Pt dezabonare trimite STOP la 1232. Tarif ....euro/sms primit la 2 zile.
Am scris... pentru ca nu am vrut sa scriu suma
Deci ce sa fac ca nu vreau sa platesc? Sa trimit STOP? Sa trimit GHICI? Sa nu fac nimic? Nu ma luati in ras va rog!
Repet : Dau FUNDA la cel care ma ajuta cel mai mult, nu uitati ca nu vreau sa platesc!

7 răspunsuri:
| Lila10 a răspuns:

Am uitat sa mentionez, sunt pe abonament

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns (pentru Lila10):

Pai incearca sa trimiti un mesaj cu STOP dar sa nu fie mai mare tariful de 1 euro ca nu se merita...

| Lila10 a răspuns (pentru Yuly_Iulian_1994):

Dar totusi mi-e frica ca daca afla mama ca am bagat-o pe ea la taxa ma omoara

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns (pentru Lila10):

Atunci nu mai trimite deloc, ca oricum daca nu trimiti nu iti ia nimic, bine?

| Lila10 a răspuns (pentru Yuly_Iulian_1994):

Ok

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Pai sa nu trimiti nimic... daca trimiti GHICI iti ia credit daca trimiti STOP iti ia credit...eu zic sa nu faci nimic.