| pintilie27 a întrebat:

Am niste poezii compuse de mine! Unde pot sa le postez? In ce loc?

4 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Ţi-ai putea face blog.
Sau le-ai putea posta pe facebook.

Dar cel mai bine ar fi să îţi faci blog thinking
Sper că ţi-am fost de ajutor.
Fundiţă? happy

| pintilie27 explică (pentru Smiley97bla):

Am incercat deja si pe facebook si blog! Nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe internet. O sa gasesti forumuri dedicate poeziei, (ex: Forumul scriitorilor amatori) care are si o sectiune de poezie.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Uite, eu am un blog, abia la inceput in care imi postez propriile creatii insa caut si colaboratori. Ideea cu Forumul Scriitorilor Anonimi este o idee buna dar mi-ar place sa am unele creatii de-ale tale pe blogul pe care il vezi afisat pe profilul meu. Viziteaza-l si apoi imi poti trimite un mesaj privat sau ma poti contacta pe adresa fabricantiidecuvinte@yahoo.com.