| anonim_4396 a întrebat:

Am niste puncte foarte mici pe picioare gen piele de gaina, cum scap de ele?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca e din cauza ca ai pielea uscata. Incearca sa te hidratezi mai des cu o lotiune de corp sau ulei de masline daca vrei o varianta mai naturala.

| vocea a răspuns:

Buna, ma bucur ca ai aapelat la parerea noastra, dar cel mai indicat este sa mergi la farmacie sa intrebi, daca nu au raspuns acolo, poti merge la un dermatolog,. Si un sfat de la mine, incearca sa faci un dus si sa te dai cu o crema de calitate buna, dar repet un medic te poate ajuta cel mai bine.
Multumesc ca ai apelat la noi si iti urez numai bine.